System spawalniczy Kemppi FastMig Pulse 350/450


Zadzwoń do nas, aby poznać cenę

Nowe urządzenia Kemppi FastMig Pulse 350 i Kemppi FastMig Pulse 450 to systemy spawalnicze MIG/MAG wyposażone we wszechstronny zestaw funkcji. Urządzenia są dostępne w dwóch wersjach prądowych 350 i 450 Amper dla cyklu pracy 80%  Zostały zaprojektowane z myślą o wszelkich ogólnych zadaniach spawalniczych, a w szczególności pracach w stoczniach, przy budowlach morskich, w przetwórstwie chemicznym oraz przemyśle samochodowym i pojazdowym. Oba modele są zasilane prądem trójfazowym 400 V.

Dzięki niezwykle dużym możliwościom dostosowywania funkcji, urządzenia FastMig Pulse są wyjątkowo przyszłościowym sprzętem spawalniczym. Można je zakupić zarówno ze standardowym pakietem funkcji (Work Pack) jak i pakietem dostosowanym do indywidualnych potrzeb spawalniczych klienta (Project Pack). Każdy pakiet Project Pack jest precyzyjnie dopasowany do konkretnego zastosowania spawalniczego, co oznacza pełną kontrolę nad procesem spawania.

Jeśli wymagania spawalnicze ulegną zmianie, oprogramowania systemu FastMig Pulse można z łatwością uzupełnić lub zmodyfikować. Odbywa się to z wykorzystaniem niewielkiego urządzenia przenośnego DataGun. Umożliwia ono aktualizację oprogramowania sprzętowego i dodawanie programów spawania przeznaczonych do określonych zastosowań oraz instalowanie specjalnych procesów spawalniczych Kemppi z rodziny produktów oprogramowania Wise.

FastMig Pulse to system spawalniczy MIG/MAG, który daje spawaczowi pełną kontrolę. Urządzenia te wyznaczają też dla klientów nowy standard swobody wyboru. Architektura oprogramowania umożliwia instalowanie standardowych lub dostosowanych pakietów funkcji w zależności od konkretnego środowiska spawania, co oznacza realne korzyści biznesowe.

W skrócie:
 • Spawanie MIG/MAG: podstawowe, synergiczne, impulsowe i podwójnym pulsem
 • Wysoka jakość spawania
 • Szeroka gama rozwiązań
 • Wybór języka
 • Lekki, trzyrdzeniowy kabel sterujący
 • Blokada kodem PIN administratora
Zastosowania:
 • Budowa statków i obiektów morskich
 • Produkcja elementów metalowych
 • Przemysł chemiczny i przetwórczy
 • Produkcja pojazdów
 • Spawanie produkcyjne

Kemppi fastmig PULSOpcje zwiększają możliwości dostosowania i wydajność pracy

W menu panelu sterowania Arc Wizard P65 można znaleźć specjalne procesy spawalnicze m.in. do wykonywania spoin graniowych, spawania cienkich blach, automatycznej regulacji mocy i wykrywania długości łuku. Dostępne są też dodatkowe programy materiałowe i opcjonalne funkcje panelu.

Podajniki drutu MXF65 i MXF67 można wyposażyć w jeden z dwóch profili oprogramowania: Work Pack lub Project Pack. Profil Work Pack obejmuje podstawowy zestaw programów spawania, natomiast zawartość każdego profilu Project Pack jest opracowywana pod kątem indywidualnych potrzeb klienta w zakresie procesów spawania i funkcji dodatkowych.

Panel sterowania PF65 do podajnika drutu daje dostęp do różnorodnych parametrów sterowania parametrami łuku i wydajnością spawania.

Rodziny produktów oprogramowania Wise i Match zostały stworzone z myślą o optymalnym dostosowaniu pracy łuku i funkcjonowania urządzenia. Produkty Wise pozwalają się precyzyjne dostosować do specjalistycznych wymagań — na przykład funkcja WiseThin kontroluje energię i parametry łuku pod kątem optymalizacji ręcznego i zautomatyzowanego spawania cienkich blach, zapewniając przy tym minimum odprysków. Z kolei produkty Match to funkcje dostosowujące działanie urządzenia do potrzeb użytkownika — na przykład funkcja MatchPin pozwala zablokować panel urządzenia kodem, by uniemożliwić obsługę osobom nieuprawnionym.

Programator DataGun to nowe urządzenie Kemppi, które umożliwia aktualizowanie oprogramowania urządzeń FastMig Pulse i instalowanie nowych funkcji, takich jak programy spawania Wise i opcje Match.

Zdalne sterowanie R30 umożliwia sterowanie mocą, wyświetlanie danych spawania i wybór kanału pamięci w odległości do 10 m od podajnika.

 


 • Dostępność: brak
 • Wyprodukowano przez: KEMPPI


Dodano dnia: wtorek 07 września, 2010

 

© WELDtrade.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.